Atgal

Apie mus

MB „Riaturas plius“ įkurta ir įregistruota Registrų centre 2014 metais spalio 1d., ir yra teisėtas perėmėjas UAB „Riatūras“ kelionių organizavimo ir vizų įforminimo veikloje. Nuo įkūrimo (1996 metų) įmonė rengia verslo, pažintines ir poilsines keliones įvairiausiais maršrutais. Mes esame viena seniausiai turizme dirbančių agentūrų Lietuvoje.

 

„Riaturas plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

 

Siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu ir lėktuvu.

 

Mūsų įmonės darbuotojai patikimai ir laiku padės įforminti vienkartines ir daugkartines vizas į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną ir kitas šalis.

 

Taip pat siūlome pigių aviabilietų (www.aviaplius.lt), viešbučių rezervavimą visame pasaulyje ir automobilio nuomos visame pasaulyje.

 

Kitos paslaugos, kurias siūlo mūsų įmonė – draudimo paslaugos, autobusų bilietai, sanatorijos Lietuvoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, taip pat poilsį tolimuosiuose pasaulio kraštuose.

 

Agentūra yra akredituota Rusijos ir Baltarusijos Lietuvos konsulatuose. Mūsų įmonėje dirba 8 profesionalūs darbuotojai, kurie stengiasi greitai ir efektyviai aptarnauti klientus.

 

Dėl savo norų išsipildymo kreipkitės į mus! Mūsų tikslas – greitas ir kokybiškas aptarnavimas!
Pagarbiai Jūsų, įmonės „Riaturas plius“ komanda.

MB “Riaturas plius” yra:
  • Licencijuotas Valstybinio turizmo departamento kelionių organizatorius (turizmo veiklos pažymėjimo numeris 14147).
  • Oficialus organizatorių Teztour, Novaturas, Tiketa tour kelionių pardavimo partneris.
MŪSŲ SERTIFIKATAI